Ubezpieczenie turystyczne Grójec

Bezpiecznie na każdej szerokości geograficznej

Leć i spełniaj marzenia, my pomożemy Ci zadbać o bezpieczeństwo. Ubezpieczenie Twojej podróży - tylko INVEST Grójec
KONTAKT

NAJSZERSZY ZAKRES OCHRONY

Polisa turystyczna to Twój bufor bezpieczeństwa w podróży prywatnej i służbowej

Dopasujemy ofertę najlepszą dla Ciebie, w zależności, czy podróżujesz dużo i często, czy też planujesz jednorazowy urlop z rodziną.

Ubezpieczenie podróży Grójec

Towarzystwa Ubezpieczeniowe oferują różne formy ubezpieczenia podróży: zapoznaj się ze szczegółami i wybierz ubezpieczenie najlepsze dla Ciebie.

Długoterminowe ubezpieczenie turystyczne - dedykowane jest dla osób, które często odwiedzają różne kraje. Jest to wygodne rozwiązanie w przypadku częstych podróży. Polisa ważna jest przez cały rok, dlatego uczestnik wyjazdu nie musi za każdym razem pamiętać o zawarciu polisy oraz sprawdzeniu, która jest aktualna, jaki ma zakres ubezpieczenia i w jaki sposób postępować.

Krótkoterminowe ubezpieczenie turystyczne -  polisa dla wszystkich planujących wyjazd, ze względu na ściśle określony czas oraz docelowe miejsce podróży jest to niewielki koszt a bardzo szeroki zakres ubezpieczeniowy, może dotyczyć zarówno podróży w Polsce, jak i za granicą.

Ubezpieczenie w podróżach zagranicznych -  must have każdego wyjazdu. To nie tylko pokrycie kosztów w państwowych i prywatnych placówkach medycznych, ubezpieczenie bagażu, wypłata odszkodowania w razie wypadku ale również zwrot poniesionych kosztów, jeżeli nie będziesz mógł wziąć udziału w wycieczce lub pokrycie szkód wyrządzonym osobom trzecim.  

Ubezpieczenie w czasie podróży w Polsce - większość z nas zapyta się w jakim celu nam ono potrzebne, przecież możemy korzystać z placówek medycznych bez względu na to gdzie mieszkamy. Oczywiście możemy, tylko co zrobimy gdy podczas zjazdu na nartach niechcący wpadniemy na inną osobę? Pomoc medyczną otrzymamy, a co z kosztami rehabilitacji, uszczerbkiem na zdrowiu, który może wykluczyć nas w pracy nawet na kilka miesięcy. Dodatkowo osoba, która została potrącona domaga się odszkodowania za złamania oraz wypożyczalnia za zniszczony sprzęt. Tu z pomocą przychodzi polisa turystyczna.

Ubezpieczenie podróży, w zależności od potrzeb, może obejmować: 

 • koszty leczenia za granicą (w tym koszty leczenia w razie hospitalizacji z powodu COVID-19), NNW, włącznie z transportem specjalnym chorego do Polski oraz repatriacją zwłok,
 
 • Koszty akcji ratowniczej i poszukiwawczej - gwarantuje wypłatę świadczenia po nieszczęśliwym wypadku,
 • Rekompensuje utratę bagażu podróżnego,
 • Finansuje Twoją odpowiedzialność cywilną za szkody, które wyrządzisz osobom trzecim w ich zdrowiu lub mieniu,
 • Chroni sprzęt sportowy na wypadek kradzieży,
 • Zwraca koszty związane z opóźnieniem lub odwołaniem lotu,
 • Zapewnia przylot członka rodziny, gdy jesteś hospitalizowany za granicą,
 • Zapewnia zwrotną pomoc finansową na miejscu,
 • Organizuje transport medyczny na miejscu,
 • Daje do dyspozycji tłumacza, byś mógł sprawnie się komunikować w obcym otoczeniu,
 • Kiedy Twój wyjazd jest związany z pracą, a nie wypoczynkiem również możesz zostać objęty pełną ochroną,
 • ochroną objęty jesteś również wtedy kiedy cierpisz na choroby przewlekłe- wyobraź sobie nagłe pogorszenie stanu zdrowia i konieczność pozostania w szpitalu w miejscu wypoczynku przez kilka tygodni! W skrajnych sytuacjach (udar mózgu, hospitalizacja i powrót do kraju transportem lotniczym medycznym) koszty leczenia za granicą sięgają 1 miliona złotych (!!!)

Bez tego nie lecę!
Zaufaj Expertom INVEST

Zadzwoń już teraz:

512 420 354

...lub skontaktuj się z nami używając poniższego formularza

REKOMENDACJENASZYCHKLIENTÓW