To nie pieniądze dają szczęście, ale to, co dzięki nim możesz zrobić ze swoim życiem” Lois P. Frankel
Wierzymy, że życie naszych klientów może być łatwiejsze i bardziej komfortowe, oraz że mogą mieć więcej czasu dla osób, które kochają i na zajęcia, które ich pasjonują.

Dlatego jako zespół doradców finansowych, wykorzystując wiedzę i doświadczenie pomagamy naszym klientom odnaleźć się w gąszczu ofert ubezpieczeniowych. Pomagamy pozyskać najlepsze finansowanie w postaci kredytów i leasingów oraz dostarczamy skuteczne i bezpieczne narzędzia do budowania majątku.

Tak, żeby mogli połączyć zaoszczędzony w ten sposób czas i zgromadzone pieniądze i wykorzystać te dwa aktywa do spełniania marzeń i celów swoich i swoich najbliższych.

Zapraszamy do współpracy!

POZNAJ WARTOŚCI, którymi kierujemy się w biznesie

Relacje

Podstawą każdego biznesu jest partnerstwo oparte na zaufaniu, szczerości, uczciwości. W naszej działalności stawiamy na te wartości i budujemy trwałe i satysfakcjonujące obie strony relacje z naszymi Klientami. 

Orientacja na Klienta

Dokładamy wyjątkowych starań, by poznać potrzeby Klienta, jego aktualną sytuację i cel, który chce osiągnąć korzystając z naszych usług. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie zaproponować ofertę i rozwiązania spełniające w 100% jego oczekiwania.

Poufność

Zdajemy sobie sprawę, że Klienci powierzają nam swoje dane dotyczące majątku,  posiadanych zobowiązań, sytuacji życiowej. Te dane są u nas bezpieczne - naszym priorytetem jest stworzenie sytuacji biznesowej gwarantującej poczucie bezpieczeństwa i komfortu osób, które nam zaufały i powierzyły nam swoje sprawy.
Image

 Mamy przegląd całego rynku ubezpieczeń, kredytów i leasingów: MASZ PEWNOŚĆ NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY!

 Działamy na terenie całego kraju! 

 

INVEST, czyli...

Bogata oferta kredytowa (kredyt hipoteczny, samochodowy, na rozwój biznesu, obrotowy, itd.), szeroki wachlarz ubezpieczeń (OC/AC, ubezpieczenie domu, podróży, polisy na życie, itd.), atrakcyjna oferta leasingowa i wiele możliwości inwestycji.

Znajdź nas na FB

INVEST - Doradca Kredytowy, inwestycyjny, ubezpieczeniowy, leasingowy w: Grójec, Chynów, Warka, Tarczyn, Żyrardów, Mszczonów, Piaseczno, Warszawa, Belsk Duży, Raszyn, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilicą, Białobrzegi, Pniewy. Kredyt: hipoteczny, gotówkowy, kredyty dla firm. Ubezpieczenia na życie, mienia, domu, mieszkania, samochodu, OC, AC, podróży, gospodarstwa rolnego, tanie ubezpieczenia Grójec. Leasing samochodu, leasing maszyn i urządzeń, leasing dla gospodarstwa rolnego Grójec - korzystny leasing z niską ratą dla firm. Inwestycje - doradca inwestycyjny pomoże Ci znaleźć rentowną i bezpieczną inwestycję. Zapraszamy!

Search