Ubezpieczenie nieruchomości Grójec

Z taką polisą po prostu śpisz spokojnie!

Ochrona nieruchomości, otoczenia nieruchomości oraz elementów stałych i ruchomych
KONTAKT

Kto nie ubezpiecza, ten...

...NIE PIJE SZAMPANA

Koszty napraw lub straty poniesione w wyniku kradzieży mogą doprowadzić do niemałego kryzysu finansowego. Jest sens?... Zapraszamy do INVEST

Ubezpieczenie domu, mieszkania Grójec

Polecamy to ubezpieczenie tylko w wariancie  all risks, czyli wszystkich zdarzeń, które nie są wskazane we włączeniach. Zapewnia to gwarancję ochrony nawet za najdziwniejsze zdarzenia, w tym odpowiedzialność za każdy wiatr (bez ograniczeń jego prędkości) i za każdy deszcz (bez ograniczeń jego natężenia)!

Polisy mieszkaniowe chronią zarówno mury, jak i ruchomości oraz elementy stałe. Dzięki temu chronimy co znajduje się wewnątrz pomieszczenia i jest na stałe przytwierdzone, m.in.: podłogi, panele, pomalowane ściany, zabudowane kuchnie, zabudowane szafy, kaloryfery, itp. Z kolei ruchomości domowe to nasza własność, którą w każdym momencie możemy przenieść, np. meble, sprzęt RTV, sprzęt AGD, stół czy rzeczy osobiste.

Ubezpieczenia domu i mieszkania oferują nam także szeroką gamę innych przedmiotów, które możemy chronić. Są to m.in. wszystkie budowle, które znajdują się wokół naszego domu, np. chodniki, ogrodzenie, korty tenisowe, altanki, itp., pomieszczenia gospodarcze, garaże, zawartość piwnic czy szyby.

  • gwarancja najniższej możliwej składki ubezpieczenia nieruchomości

  • tylko wyselekcjonowane oferty wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych

  • wygodne raty

  • ubezpieczenie nieruchomości do kredytu hipotecznego

  • szeroki zakres ochrony: zalanie, pożar, mienie ruchome (meble, wyposażenie, AGD, RTV, itd.), otoczenie domu - garaż, piwnica, ogród, elementy stałe (glazura, okna, ściany),

  • COVID-19: u nas polisę kupisz w 100% online!

 

Ubezpieczam mieszkanie z INVEST
Zaufaj Expertom INVEST

Zadzwoń już teraz:

512 420 354

...lub skontaktuj się z nami używając poniższego formularza

REKOMENDACJENASZYCHKLIENTÓW