Poznaj Zespół Doradców INVEST

Mariusz Zawadzki

Z finansami i ubezpieczeniami jestem związany od prawie 15 lat, kiedy w 2003 roku, zaraz po ukończeniu studiów (Ekonomia/ Wyższa Szkoła Handlu i Prawa im. Łazarskiego w Warszawie) rozpocząłem pracę na etacie w PKO BP. Od 2004 roku prowadzę własną firmę w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego, a 6 lat później zdecydowałem się poszerzyć swoją działalność: w latach 2010-2013 otworzyłem i prowadziłem w Grójcu placówkę BZWBK (działającą do dziś). Od 2013 do 2017 roku kontynuowałem działalność doradczą w zakresie finansów i ubezpieczeń pod nowym adresem - biuro znajdowało się przy ul. Sportowej 7. W 2014 roku zacząłem działać równolegle jako broker leasingowy, ze względu na rosnące zapotrzebowanie moich Klientów tą formą finansowania. 

Dagmara Jarząbek

Całe moje życie zawodowe związane jest z branżą ubezpieczeniową. Posiadam już ponad 6-letnie doświadczenie w tym zakresie. Dodatkowo 2 lata w doradztwie kredytowo-leasingowym.
W portfelu posiadam klientów ze wszystkich branż. Ludzi, którzy zaufali mi na początku mojej drogi zawodowej, a którym do dnia dzisiejszego zapewniam kompleksową obsługę w zakresie  ubezpieczeń firmowych jak i indywidualnych, kredytów oraz leasingów.  Charakteryzuje mnie szczerość, uczciwość, perfekcja i dążenie do wyznaczonego celu,  dlatego  w każdej sytuacji przeprowadzam analizę  sytuacji Klienta i przedstawiam optymalne oferty.

 Mamy przegląd całego rynku ubezpieczeń, kredytów i leasingów: MASZ PEWNOŚĆ NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY!

 Działamy na terenie całego kraju! 

 

INVEST, czyli...

Bogata oferta kredytowa (kredyt hipoteczny, samochodowy, na rozwój biznesu, obrotowy, itd.), szeroki wachlarz ubezpieczeń (OC/AC, ubezpieczenie domu, podróży, polisy na życie, itd.), atrakcyjna oferta leasingowa i wiele możliwości inwestycji.

Znajdź nas na FB

INVEST - Doradca Kredytowy, inwestycyjny, ubezpieczeniowy, leasingowy w: Grójec, Chynów, Warka, Tarczyn, Żyrardów, Mszczonów, Piaseczno, Warszawa, Belsk Duży, Raszyn, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilicą, Białobrzegi, Pniewy. Kredyt: hipoteczny, gotówkowy, kredyty dla firm. Ubezpieczenia na życie, mienia, domu, mieszkania, samochodu, OC, AC, podróży, gospodarstwa rolnego, tanie ubezpieczenia Grójec. Leasing samochodu, leasing maszyn i urządzeń, leasing dla gospodarstwa rolnego Grójec - korzystny leasing z niską ratą dla firm. Inwestycje - doradca inwestycyjny pomoże Ci znaleźć rentowną i bezpieczną inwestycję. Zapraszamy!

Search