Poznaj Zespół Doradców INVEST

Mariusz Zawadzki

Z finansami i ubezpieczeniami jestem związany od 2003 roku, w tym roku ukończyłem także studia ( Ekonomia/ Wyższa Szkoła Handlu i Prawa im. Łazarskiego w Warszawie) rozpocząłem pracę na etacie w PKO BP. Od 2004 roku prowadzę własną firmę w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego, a 6 lat później zdecydowałem się poszerzyć swoją działalność: w latach 2010-2013 otworzyłem i prowadziłem w Grójcu placówkę BZWBK (działającą do dziś). Od 2013 do 2017 roku kontynuowałem działalność doradczą w zakresie finansów i ubezpieczeń pod nowym adresem - biuro znajdowało się przy ul. Sportowej 7. W 2014 roku zacząłem działać równolegle jako broker leasingowy, ze względu na rosnące zapotrzebowanie moich Klientów tą formą finansowania.

Dagmara Jarząbek

Z branżą ubezpieczeniową jestem związana od 2012 roku, dodatkowo w 2016 roku rozszerzyłam swoje dotychczasowe doświadczenie w branży kredytowej i leasingowej. W swoim portfelu posiadam klientów z różnych branż, ludzie którzy zaufali mi na początku mojej drogi zawodowej do obecnej chwili korzystają z mojego doradztwa w dziedzinie ubezpieczeń, kredytów i leasingów. Charakteryzuje mnie szczerość, uczciwość, a napotkane problemy zmieniam w konieczne do przejścia stopnie do wyznaczonego celu i zadowolenia klienta. W każdej sytuacji przeprowadzam analizę potrzeb klienta i przedstawiam optymalne oferty i rozwiązania.
Pozdrawiam, Dagmara Jarząbek

Daniel Trzaska

Moja przygoda z ubezpieczeniami zaczeła się w 2009 roku.Wtedy jako doradca ubezpieczeniowy zdobywałem wiedzę i dowświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych. W 2010 roku podjąłem pracę w placówce bankowej. Dzięki niej rozwinąłem swoje umiejętność w budowaniu relacji długofalowej współpracy z klientami.Po 3 latach pracy w Banku zapadła decyzja o otwarciu własnej placówki Bankowej w Warce.Placówkę prowadziłem do początku 2018 roku. Ze względu na specyfikę naszego regionu w duzej mierze zajmowałęm się sprzedażą produktów finansowych dla sektora AGRO. Cenię sobie kontakt bezpośredni z klientem i możlwość kompleksowej obsługi. Dlatego, też zdecydowałem się na pracę w biurze Invest by mieć szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych i finansowych dla moich klientów.

 Mamy przegląd całego rynku ubezpieczeń, kredytów i leasingów: MASZ PEWNOŚĆ NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY!

 Działamy na terenie całego kraju! 

 

INVEST, czyli...

Bogata oferta kredytowa (kredyt hipoteczny, samochodowy, na rozwój biznesu, obrotowy, itd.), szeroki wachlarz ubezpieczeń (OC/AC, ubezpieczenie domu, podróży, polisy na życie, itd.), atrakcyjna oferta leasingowa i wiele możliwości inwestycji.

Znajdź nas na FB

INVEST - Doradca Kredytowy, inwestycyjny, ubezpieczeniowy, leasingowy w: Grójec, Chynów, Warka, Tarczyn, Żyrardów, Mszczonów, Piaseczno, Warszawa, Belsk Duży, Raszyn, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilicą, Białobrzegi, Pniewy. Kredyt: hipoteczny, gotówkowy, kredyty dla firm. Ubezpieczenia na życie, mienia, domu, mieszkania, samochodu, OC, AC, podróży, gospodarstwa rolnego, tanie ubezpieczenia Grójec. Leasing samochodu, leasing maszyn i urządzeń, leasing dla gospodarstwa rolnego Grójec - korzystny leasing z niską ratą dla firm. Inwestycje - doradca inwestycyjny pomoże Ci znaleźć rentowną i bezpieczną inwestycję. Zapraszamy!

Search