Blog o kredytach, ubezpieczeniach i leasingach.

Na poważnie, czasem na luzie, ale zawsze aktualnie!

Kredyt hipoteczny 2020 a koronawirus - Grójec Warszawa Piaseczno

Czy w czasie pandemii koronawirusa warto starać się o kredyt hipoteczny?

Pandemia koronawirusa zamieszała na rynku kredytów, zarówno indywidualnych, jak i firmowych. Niepewność co do przyszłości niemal każdej gałęzi gospodarki spowodowała zmiany w procesie rozpatrywania wniosków kredytowych: nowe regulacje Komisji Nadzoru Finansowego wymogły na bankach wdrożenie bardziej rygorystycznych zasad, które wnioskodawca musi spełnić, by otrzymać kredyt. Regulacje te zabezpieczają również banki przed utratą płynności finansowej na skutek braku możliwości spłaty rat ze strony kredytobiorców, którzy mogą w przyszłości utracić dochody. Co się zmieniło i czy to dobry czas na wzięcie kredytu hipotecznego? O tym przeczytasz w poniższym artykule.

Kredyt na własną rękę czy doradca kredytowy? Czy warto skorzystać z usług pośrednika kredytowego? Grójec, Piaseczno, Warszawa

Pośrednik kredytowy – w czym może Ci pomóc i czy jest potrzebny?

Tak! Dobrze się domyślacie... żyjemy między innymi z pośrednictwa kredytowego! Na co dzień spotykam się z różnymi opiniami na temat naszej pracy, ot, choćby stwierdzenie, że kredyt wzięty z naszą pomocą będzie na pewno droższy, i że to całe pośrednictwo to nie ma sensu, bo przecież można iść do banku i wziąć kredyt BEZPOŚREDNIO. I nic nie zarobisz, Zawadzki! Ha, ha! No dobrze, ja nie zarobię, szkoda. Ale czy Ty nie stracisz?

INVEST - Doradca Kredytowy, inwestycyjny, ubezpieczeniowy, leasingowy w: Grójec, Chynów, Warka, Tarczyn, Żyrardów, Mszczonów, Piaseczno, Warszawa, Belsk Duży, Raszyn, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilicą, Białobrzegi, Pniewy. Kredyt: hipoteczny, gotówkowy, kredyty dla firm. Ubezpieczenia na życie, mienia, domu, mieszkania, samochodu, OC, AC, podróży, gospodarstwa rolnego, tanie ubezpieczenia Grójec. Leasing samochodu, leasing maszyn i urządzeń, leasing dla gospodarstwa rolnego Grójec - korzystny leasing z niską ratą dla firm. Inwestycje - doradca inwestycyjny pomoże Ci znaleźć rentowną i bezpieczną inwestycję. Zapraszamy!